NOVETAT!!! Recuperem les 12Hores de FutSal femenines!
Les noies també fan gran aquest esport i sinó veniu-ho a comprovar vosaltres mateixos.
Inscripció: 100 €
Data límit: 15-Juliol
Premis:
- Primer: 200 €
- Segon: Pernil
Finalment tenim 7 equips que formaran part de les 12h femenines d'Alforja que començaran aquest dissabte a les 21:00.
El sorteig es farà DIJOUS dia 26 a les 20h al Bar Cotxero. Gràcies per la vostra confiança!
QUADRANT D’EQUIPS
1 - Uñas Team
2 - Somi Team
3 - Pompitxellis
4 - RiudeAlforja5 - Pol Vazzo6 - Cat Team
7 - Patxangueres d'Alforja
HORARI
21.00h 1A - 2A: UÑAS TEAM - SOMI TEAM
21.50h 3A - 4A: POMPITEXELLIS - RIUDEALFORJA
22.40h 5A - 6A: POL VAZZO - CAT TEAM
23.30h 1A - 7A: UÑAS TEAM - PATXANGUERES
00.20h 2A - 3A: SOMI TEAM - POMPITXELLIS
1.10h 4A - 5A: RIUDEALFORJA - POL VAZZO
2.00h 1A - 3A: UÑAS TEAM - POMPITXELLIS
2.50h 2A - 7A: SOMI TEAM - PATXANGUERES
3.40h 4A - 6A: RIUDEALFORJA - CAT TEAM
4.30h 1A - 5A: UÑAS TEAM - POL VAZZO
5.20h 3A - 6A: POMPITXELLIS - CAT TEAM
6.10h 4A - 7A: RIUDEALFORJA - PATXANGUERES
7.00h 2A - 5A: SOMI TEAM - POL VAZZO
7.50h 6A - 7A: CAT TEAM - PATXANGUERES
SEMIS:17.00h Q1 1er del grup A – 2n del grup B
18.00h Q2 2n del grup A – 1er del grup B
GRAN FINAL:19.15 Guanyador Q1 – Guanyador Q2
Organitza Alforja FS i Assossiacio de joves d'Alforja
Les noies també fan gran aquest esport i sinó veniu-ho a comprovar vosaltres mateixos.
Inscripció: 100 €
Data límit: 15-Juliol
Premis:
- Primer: 200 €
- Segon: Pernil
Finalment tenim 7 equips que formaran part de les 12h femenines d'Alforja que començaran aquest dissabte a les 21:00.
QUADRANT D’EQUIPS
1 - Uñas Team
2 - Somi Team
3 - Pompitxellis
4 - RiudeAlforja5 - Pol Vazzo6 - Cat Team
7 - Patxangueres d'Alforja
2 - Somi Team
3 - Pompitxellis
4 - RiudeAlforja
7 - Patxangueres d'Alforja
HORARI
21.00h | 1A - 2A: UÑAS TEAM - SOMI TEAM |
21.50h | 3A - 4A: POMPITEXELLIS - RIUDEALFORJA |
22.40h | 5A - 6A: POL VAZZO - CAT TEAM |
23.30h | 1A - 7A: UÑAS TEAM - PATXANGUERES |
00.20h | 2A - 3A: SOMI TEAM - POMPITXELLIS |
1.10h | 4A - 5A: RIUDEALFORJA - POL VAZZO |
2.00h | 1A - 3A: UÑAS TEAM - POMPITXELLIS |
2.50h | 2A - 7A: SOMI TEAM - PATXANGUERES |
3.40h | 4A - 6A: RIUDEALFORJA - CAT TEAM |
4.30h | 1A - 5A: UÑAS TEAM - POL VAZZO |
5.20h | 3A - 6A: POMPITXELLIS - CAT TEAM |
6.10h | 4A - 7A: RIUDEALFORJA - PATXANGUERES |
7.00h | 2A - 5A: SOMI TEAM - POL VAZZO |
7.50h | 6A - 7A: CAT TEAM - PATXANGUERES |
SEMIS:
17.00h Q1 1er del grup A – 2n del grup B
18.00h Q2 2n del grup A – 1er del grup B
GRAN FINAL:
19.15 Guanyador Q1 – Guanyador Q2
1 comentari:
11 I 12 D'AGOST A MONT-ROIG DEL CAMP 1ERES 24H JUVENILS I FEMENI. Juvenils anys 93 al 96, preu inscripció 100+20 de fiança. 200 euros al primer de premi. Femení obert a totes les edats i inscripció 100+20 de fiança i 200 euros al primer premi
Publica un comentari a l'entrada